.

.

Топ Жените Мода Долг Ракав Т-маица Жените 2017 Есен V Јака Крои Рамо Blusa Обичните Секси Женска маица Плус Големина

Топ Жените Мода Долг Ракав Т-маица Жените 2017 Есен V Јака Крои Рамо Blusa Обичните Секси Женска маица Плус Големина

DEN 310.00
DEN 442.56
-30 %

Износ
Во продавницата.


Топ Жените Долг Ракав Џерси Т-маица Жените 2017 Есен V Јака Крои Рамо Blusa Обичните Секси Женска маица Плус Големина
Големина На Табела :
Забелешка : ве Молиме игнорира ознака.не, едноставно изберете го со S/M/L..погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара,ви Благодариме!Уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings.боите покажа можеби и не е 100% исти со реалните предмети.Ве молиме да се разбере!Ние се обидуваме да се направи најдобро! Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во CM.ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч.1inch=2.54 см.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
N-20093
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни

Слични предлози