.

.

Бренд Т-Маица Мажите 2018 Мода Нови Т кошула Машки Tee Кошули Дизајнирање Barcelos Петел Португалија Cockerel португалски, T-shirt

Бренд Т-Маица Мажите 2018 Мода Нови Т кошула Машки Tee Кошули Дизајнирање Barcelos Петел Португалија Cockerel португалски, T-shirt

DEN 607.00
DEN 714.24
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични предлози