.

.

Liseaven Мажите Кратко Sleeve Т Кошула 2017 Шарени tshirt Мажите V Деколте, Tee Блузи Бели Маици Големина M L XL XXL XXXL

Liseaven Мажите Кратко Sleeve Т Кошула 2017 Шарени tshirt Мажите V Деколте, Tee Блузи Бели Маици Големина M L XL XXL XXXL

DEN 549.00
DEN 1055.04
-48 %

Износ
Во продавницата.


Мажите Кратко Sleeve Т Кошула 2017 Шарени Маици машки V Деколте, Tee Блузи Големина M L XL XXL XXXL
Азија Големина
Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена(не вклучуваат празници)по исплата потврда. Превозот и-мејл за потврда ќе бидат испратени кога објектот е предаден.
Ние секогаш ја објавите објекти надвор преку E Пакет на сад; обично тоа треба цела 7-21 работни дена во просек за испорака предмети на купувачот.
Други земји, ние брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, вие ќе добиете следење на број по пакет испратени надвор, обично тоа може да потрае од 10-45 дена поради бавното поштенски услуги и строга обичај clearances.
Ние работиме напорно и да се обиде најдобро да се направи среќен шопинг од нашата продавница, Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, pls љубезно ни остави позитивни повратни информации, ние го цениме вашиот љубезно соработка. Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние сме сигурни дека за да се даде сте задоволни решение.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
Liseaven
Sleeve Стил:
шарени tee
Маскирани:
No

Слични предлози