.

.

Бесплатни shipp2017 Лето Моден Бренд за Облека на Мажите Кратки ракави маици со V-вратот Солидна Боја Т-маица Секојдневен Тенок Одговара Т Кошула за Мажи

Бесплатни shipp2017 Лето Моден Бренд за Облека на Мажите Кратки ракави маици со V-вратот Солидна Боја Т-маица Секојдневен Тенок

DEN 201.00
DEN 324.00
-38 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JALEEMAN
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Памук
Sleeve Стил:
т кошула за мажи
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични предлози