.

.

Голема големина Нови година лето мажите памук о вратот кратко sleeve т кошула комбинација копчето красат т кошула мажите Mens секојдневен tshirt

Голема големина Нови година лето мажите памук о вратот кратко sleeve т кошула комбинација копчето красат т кошула мажите

DEN 743.00
DEN 863.52
-14 %

Износ
Во продавницата.

Ние сме многу среќни да комуницира со вас. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Трговија на големо / Цел повеќе да добиете поевтини цени / Долго соработка поевтина цена
Висок квалитет е Нашата обврска! Голема услуга е нашата Мисија!
нашата предност : стабилен квалитет,трајни снабдување,можеме да ви понудиме најдобра цена
100% добра гаранција за квалитет,прифатлива цена,најдобра услуга и брза испорака!
Со нетрпение очекувам да прават долгорочни бизнис со вас, добредојдовте да контактирате со нас!
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. Можете да изберете EMS, тоа трае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
(3).3 инчи)
М : Биста 92cm, Должина 60см, Рамо 40cm,
L : Биста 96cm ,Должина 61cm, Рамо 42cm,
XL : Биста 100cm, Должина 63cm, Рамо 44cm,
2 XL : Биста 106cm, Должина 65cm, Рамо 446cm,
3 XL : Биста 112cm, Должина 67cm, Рамо 48cm,
4 XL : Биста 118cm, Должина 69cm, Рамо 50cm,
5 XL : Биста 124cm, Должина 70cm, Рамо 52cm,
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!. Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број.
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон .

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Возрасна Група:
Мажи
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Брз Сува
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен,Зима
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
WL15070501

Слични предлози