.

.

2017 Жените Маици Европа Везови beaded Бамбус памук долго дел кошули Плус Големина XXXL Блузи жени

2017 Жените Маици Европа Везови beaded Бамбус памук долго дел кошули Плус Големина XXXL Блузи жени

DEN 713.00
DEN 792.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


1807
1908
1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите
2, Генерален 5-30 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
жените маици 1809
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Beading
Sleeve Должина(cm):
Половина

Слични предлози