.

.

Голем Попуст Мажите Астронаут Простор Мачка Бела Кошула О-Вратот Нормално Кошули За Мажи О Деколте, T Кошула

Голем Попуст Мажите Астронаут Простор Мачка Бела Кошула О-Вратот Нормално Кошули За Мажи О Деколте, T Кошула

DEN 623.00
DEN 1056.00
-41 %

Износ
Во продавницата.


Информација За Производот :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу :

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
MEIL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Десет милиони осум сто дваесет и шест илјади девет сто две
Шаблон Тип:
Печати
Бесплатен превозот :
100% Памук Т Кошули
Сезоната:
Пролет лето Есен
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Обичај:
на располагање
Одговараат на:
Мажи Жени Деца
Перење Тип:
За перење Со Рачно и Машинско
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Смешни,Кул,Удобно
боја:
Црвена,Црна,Сива,Виолетова,Кралска Сина,Бела,Жолта,Морнарица

Слични предлози