.

.

Познатиот Филм Кум Т Кошула Мажите О Вратот Marlon Brando Актер Desin Бог отец, Единствен Врвот Tees Долг ракав

Познатиот Филм Кум Т Кошула Мажите О Вратот Marlon Brando Актер Desin Бог отец, Единствен Врвот Tees Долг ракав

DEN 584.00
DEN 671.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
Рем
Sleeve Стил:
Долго
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук

Слични предлози