.

.

Новите Европски Купот На Англија Фанови Навиваат Знаме Бели Маици Фитнес Националното Знаме На Врвот Tees Жените Т Кошули

Новите Европски Купот На Англија Фанови Навиваат Знаме Бели Маици Фитнес Националното Знаме На Врвот Tees Жените Т Кошули

DEN 392.00
DEN 602.40
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
WT001606012
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Preppy Стил
Бренд Име:
BLWHSA
Облека Должина:
Редовни

Слични предлози