.

.

Hhigh квалитет лето Девојка момче мода маици Мека удобна памучна Бебе Секојдневен Вест печати ѕвезда gilet дете облека

Hhigh квалитет лето Девојка момче мода маици Мека удобна памучна Бебе Секојдневен Вест печати ѕвезда gilet дете облека

DEN 313.44

Износ
Во продавницата.


За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JCHAO ДЕЦА
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
ДЕТСКА-НА
Материјал:
Памук,Микрофибер
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Облека Должина:
Редовни

Слични предлози