.

.

Голема Големина Обичните T-shirt За Жените Кратко Sleeve Писмо Печатени Секси Лето Култури Блузи Жените 2017 Tee Кошула Женски маици Mujer

Голема Големина Обичните T-shirt За Жените Кратко Sleeve Писмо Печатени Секси Лето Култури Блузи Жените 2017 Tee Кошула Женски

DEN 449.00
DEN 540.96
-17 %

Износ
Во продавницата.


Големина/Запис
Облека Должина(cm)
Биста(cm)
Рамо Width(cm)
Sleeve Должина(cm)
XS
37
74
35
14
S
38
78
36
14.5
М
39
82
37
15
L
40
86
38
15.5
XL
41
90
39
16
XXL
42
94
40
16.5
Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Answer : ___________________________ Note : 1 . Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2 . Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.394 инчи)
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. 2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас , ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само. БОЈА РАЗЛИКА : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
DULITINA
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
YF15060
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Пинк
Стил:
Моден

Слични предлози