.

.

До 2015 Топло со долги ракави, T-shirt мода, бесплатен е-мејл пристап гради дизајн мода обичните T-shirt

До 2015 Топло со долги ракави, T-shirt мода, бесплатен е-мејл пристап гради дизајн мода обичните T-shirt

DEN 475.20

Износ
Во продавницата.


Забелешка : Азија големина обично е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина, ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина од вообичаеното, ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат.
Како рачни мерни податоци! Така 1-2 см, на грешка!
l1cm=0.3937 инчен
Големина(CM)
Рамо
Биста
Должина
Sleeve
Азија
НАС
М
XS
41
94
64
61
L
S
42
98
66
62
XL
М
43
102
68
63
XXL
L
44
106
70
64
Плаќање
Ние прифаќаме Money bookers, кредитни картички, банкарски трансфер и western union. Поддршка Aliexpress Зачувам
Превозот И Осигурување
Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по расчисти исплата,
објектот ќе биде пренесена преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат.
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
DHL обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Политика За Наплата
*Доколку постои каква било неисправни, pls се врати за да добиете рефундација или за замена.
*pls да го вратите во рок од 3 дена откако си ја примил стоката.треба плати се врати превозот слободни.
Повратни информации
*Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу!
*pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
*Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
*Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.
За нас
*Dropshipping и комбинираат превозот се и avaiable во нашата продавница.
*Може да се меша сите предмети, бои, големини и така натаму. повеќе квантитет, повеќе попуст.
* Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени ! и ние можеме да брод на стоките на вашиот клиент директно, ние не ќе остави контакт информации.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моделирање на облека:
Тенок
Сцена:
Повик

Слични предлози