.

.

ЈУРИЈ ГАГАРИН CCCP руската Т Кошули за Мажи СССР Советскиот Сојуз Човек Печатени gosha т-маица Москва Русија Mens Tees Памук Измамник Блузи

ЈУРИЈ ГАГАРИН CCCP руската Т Кошули за Мажи СССР Советскиот Сојуз Човек Печатени gosha т-маица Москва Русија Mens Tees Памук

DEN 655.68

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
NOHVCEX
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
1
Број На Модел На:
125

Слични предлози