.

.

Бесплатен превозот Лето Темно сива копчето отвори машка облека v деколте, T-shirt хенри кратки ракави tees 2xl-8xl биста 155 см

Бесплатен превозот Лето Темно сива копчето отвори машка облека v деколте, T-shirt хенри кратки ракави tees 2xl-8xl биста 155

DEN 1368.00
DEN 1668.00
-18 %

Износ
Во продавницата.

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Зависи кој превозот начин, на Пример, ако изберете DHL ќе плаќаат за превозот; ќе ги собереш e Packet, Русија Воздух, ние ќе ги плати сите превозот, Q : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? A : Ние particully добредојдовте препродавач, само нас контакт.) Прочитате пред да нарачате ве молиме! Вообичаено е дозволиво разлики во големината на се околу 2-3cm во мерењето. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не сме одговорни за било Обичај должност, увоз доход, царинење. Ако верувате објектот е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Забелешка : ако ви се допаѓа производот,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, и можете да проверите на пратката staus на 17track.

За производот

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Сцена:
дневно
облека технологија:
постојана притиснете
Сезоната:
Лето
Шема:
Полна Боја
Јака Тип:
фуста јака

Слични предлози