.

.

Feari Teiru Т-Маица летечкиот мачка Кошула обичај т кошули Аниме Цртан филм Подарок Kawaii Облека печатени кошула Аниме детска облека на

Feari Teiru Т-Маица летечкиот мачка Кошула обичај т кошули Аниме Цртан филм Подарок Kawaii Облека печатени кошула Аниме детска

DEN 754.00
DEN 954.24
-21 %

Износ
Во продавницата.


За Returens :
1.Feari Teiru Т-Маица летечкиот мачка Кошула обичај т кошули Аниме Цртан филм Подарок Kawaii Облека печатени кошула Аниме детска облека на
За Превозот :
1. Оригиналниот и да се врати превозот надомест нема да бидат вратени или надоместени под сите околности. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга, под нормални околности, .
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете ја вашата порака. Сите предмети ќе се организира превозот во Два работен ден по плаќање избришани. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1-2 дена. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Затоа, ве молам да не се жали за морале да бродот назад на вашиот сопствен трошок. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Брод во Светот, со Бесплатен превозот од Кина Пост. Мора да се согласувате и прифаќате овој термин ако понудата за оваа точка.Во повеќето случаи, international shipping зема околу 15-30 дена (за 1month).
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН пет ЅВЕЗДИ". и љубезно ве молиме да ја препратите. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
аниме цртан филм
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Шарени
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
COOLPRINT
клучни зборови 1:
Feari Teiru летечкиот мачка обичај т кошули
клучни зборови 2:
Аниме Цртан филм Подарок Kawaii Облека печатени т кошули мода
3 клучни зборови:
Топла симпатична Аниме детска облека

Слични предлози