.

.

година пролет и лето нова мода личност sunflowers печатени кратки ракави памук маица Жени на Врвот Бела Т кошули S2025

година пролет и лето нова мода личност sunflowers печатени кратки ракави памук маица Жени на Врвот Бела Т кошули S2025

DEN 339.00
DEN 556.32
-39 %

Износ
Во продавницата.

Изберете нас, нема грешка. Внимание : 1. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Мислам дека тоа функционира целиот свет. Превозот Смисла Ние брод понеделник - недела со исклучок на празници.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Romastory
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
S2025

Слични предлози