.

.

година Топла Продажба Мода Лето Стил Жените Т Кошула Екипажот Вратот КРАЛИЦАТА Писмо за Печатење Кратко Sleeve Блузи Тенок Секојдневен Harajuku Tees

година Топла Продажба Мода Лето Стил Жените Т Кошула Екипажот Вратот КРАЛИЦАТА Писмо за Печатење Кратко Sleeve Блузи Тенок

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ако треба да плаќаат на други начини , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager. Ако не можете да се чека толку долго , ве молиме изберете othershipping начини ,како EMS/UPS/DHL/Федекс . Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот со ниска вредност. Бразил ) ќе го направи тоа повеќе време , ве молиме да бидете трпеливи . Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ќе имаат повеќе избор од она што некогаш може да се замисли.Враќање и Замена Ние поддршка. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви Благодариме За Вашата Поддршка !
.
Пред исплата ,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса ,име , поштенски код , телефонски броеви и др . Различни стилови сите видови на предмети имаат над 30000 парчиња на залиха.
чисто и краток ракав дизајн.Ако вашата земја не е во листата , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да се намали превозот цена .
Превозот :
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
ако сте руски купувачот ,ве молиме да ни даде целосна три имиња , како што се : Musina Марина Andreevna
За нас
Одлични Причини да ги изберат нас
1.
Стил : Случајни , Мода ,Плажа
Сезона : Летни
Пакет Тежина : 0. Ни се детали
5 .Далечински земји и строги Царински (e.Ние ќе брод предмети во 3 работни дена (освен викендите)по приемот на вашата исплата.
Повратни информации :
Контакт Со Нас На :
1.Пристапни цени, ние не само што секогаш имајќи во чекор со најновите модни трендови ,но исто така прави и цените како помал, колку што можеме ,а што е најважно ,да ги задржи стоките со висок квалитет .2016 година Топла Продажба Мода Лето Стил Жените Т Кошула Екипажот Вратот КРАЛИЦАТА Писмо за Печатење Кратко Sleeve Блузи Тенок Секојдневен Harajuku Tees
Ако сте биле teardrop Во моите очи,
За стравот од губење на тебе,јас никогаш не би се плаче
И ако златното сонце,Треба да престане да блесне нејзината светлина,
Само една насмевка од вас,Ќе го направи целиот мој свет светла
Карактеристики :
Направени од најдете памук и дише да се носат.Тоа е поевтино, но побавни .
Должност & Данок :
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Бесплатен превозот во светот да , не Сте во право, онолку колку што ќе купи, ќе бесплатен превозот (забелешка : бесплатен превозот само за ние наведете Логистичка компанија ) Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS,Fed Ex,UPS-от)контактирајте со нас ,ние ќе се најде на најниска цена за вас.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Моден
Бренд Име:
GZXISI
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Лен,Акрилик
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
T317
Боја Стил:
Природна Боја
Должина На Ракав:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Продажбата на начин:
Трговија на големо/мало
Соодветна возраст:
18~35
Сезони:
Лето,На Пролет
испорака:
Во Рок Од 1-3 Дена
shippment:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Големина:
S,M,L,XL
Погоден Група:
Моден Дама ,Жени,Студент

Слични предлози