.

.

Јас Не Треба Google, Мојата Жена Знае се што Мажите Т кошула Секојдневен Смешно Кошула За Човекот Црно Бела Сива Врвот Tee Битник З.Т.-133

Јас Не Треба Google, Мојата Жена Знае се што Мажите Т кошула Секојдневен Смешно Кошула За Човекот Црно Бела Сива Врвот Tee Битник

DEN 419.00
DEN 523.20
-20 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Памук&Другите
Боја : како се покаже
Големина : S-M-L-XL

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
нормално ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
ZYTJY
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Име:
hombres camiseta

Слични предлози