.

.

TARCHIA 2018 Нови Плус Големина Mens Лето Секојдневен Т-маица Мода Тенок Кратко Sleeve O Деколте, T Кошула јас СУМ ГОЛЕМ ВО OMAHA Tees / Блузи

TARCHIA 2018 Нови Плус Големина Mens Лето Секојдневен Т-маица Мода Тенок Кратко Sleeve O Деколте, T Кошула јас СУМ ГОЛЕМ ВО OMAHA

DEN 384.00
DEN 630.24
-39 %

Износ
Во продавницата.


Здраво,драги : )
ако ви се допаѓа објект,можете да нарачате,
објектите се сите Евра големина, Големината дефиниција можеби не многу точно ,можете да го според Големината на Табелата во веб за да изберете големина!
ако не сте сигурни што големината можете да изберете,
можете да контактирате со мене, да ми кажете вашата висина и тежина , јас може да ви помогне да ја избере големината,
ако сакате некои попуст ,можете исто така да контактирате со мене ,јас може да ви помогне промена на цена!
ние ќе го испрати предметот откако ќе се плати, како е можно поскоро!

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
TARCHIA
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
ЈАС СУМ ГОЛЕМ ВО OMAHA
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
боја:
Бела,Црна,Сива,Сина,Црвена,Жолта,Розова
дизајн:
Есен Пролет Мажите Маици
Објектот:
Мажите Секојдневен Tees Блузи

Слични предлози