.

.

топла продажба на врвот Кратко Sleeve Битник ЏЕСИ PINKMAN КУЧКА Кршење Лошо најголемиот дел т Кошула Памук Hight Квалитет Човек Т Кошули

топла продажба на врвот Кратко Sleeve Битник ЏЕСИ PINKMAN КУЧКА Кршење Лошо најголемиот дел т Кошула Памук Hight Квалитет Човек

DEN 612.00
DEN 719.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични предлози