.

.

2017 Лето Мулти Бои Едно Парче Т-маица Жените Тенок V деколте, Тип Tee Чиста Боја Плетени Памук Малку Тенка Еластична Ткаенина

2017 Лето Мулти Бои Едно Парче Т-маица Жените Тенок V деколте, Тип Tee Чиста Боја Плетени Памук Малку Тенка Еластична Ткаенина

DEN 1392.00

Износ
Во продавницата.


Памук Ткаенини
Боја Црна/Бела/Red/Кожа/Каки/Сива/Војска Зелена
Големина S-M
Тенка Дебелина
Тежина 0.15 kg
малку еластичен
2017 Лето Мулти Бои Едно Парче Т-маица Жените Тенок V деколте, Тип Tee Чиста Боја Плетени Памук Малку Тенка Еластична Ткаенина

За производот

Големина:
S, M
Бренд Име:
ле palais гроздобер
Материјал:
Памук,Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Tee Тип:
Тенок
Дизајниран За Култура:
High Street
популарен домот:
едно парче тип
Сезоната:
Пролет
боја:
Кожа/Сива/Бела/Red/Каки/Црна/Војска Зелена
Големина:
S/M

Слични предлози