.

.

BGtomato прекрасна 3D цртан филм Т Кошула Жените Лето Мода Зумира елени Отпечатоци Кратко Sleeve O Деколте, T-shirt

BGtomato прекрасна 3D цртан филм Т Кошула Жените Лето Мода Зумира елени Отпечатоци Кратко Sleeve O Деколте, T-shirt

DEN 374.00
DEN 623.04
-40 %

Износ
Во продавницата.


Внимание Ве Молиме :
BGtomato маици се Азиските големина. Тие се помали од Европска големина.
Ве молиме изберете поголема големина на човек.
Ако не сте сигурни на кој големина за да го изберете. Ве молиме да ни остават порака : )
Сите BGtomato маици се 100% исто како picutes.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја купи нашата брендирани производи : )

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Модални,Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
BGtomato
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
т кошули

Слични предлози