.

.

2017 Halajuku Памук Планета Печатени Писмо Везени Лабава Каузална Кратко Sleeve Женски маици

2017 Halajuku Памук Планета Печатени Писмо Везени Лабава Каузална Кратко Sleeve Женски маици

DEN 360.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[31217] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав Слободни 45 92 61 22
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина На Ракав Слободни 17.7 36.2 24.0 8.7
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[31236] Забелешка :
За Превозот
1. Да се осигура дека вие може да ја добиете вашата објектот, ве Молиме проверете ја адресата кога ќе се направи ред и плати. Адреса не може да биде променета по пакет се испраќа.
2. Сите пакет ќе бидат испратени до вас, преку Кина Пост Воздух Mail или Epacket.
3. Јас може да понуди EMS, DHL, UPS-от, Fedex, Aramex и така натаму. Но, тоа не е слободен. Ако сакате вашата точка да бидат испратени од страна на еден од нив, ве Молиме контактирајте со нас.
4. Цената не вклучувајќи било должност или данок .
5. Ако сеуште не го добиете вашиот објект во 60 дена, ве молиме контактирајте ме.
6. Можете да ги пратите вашата цел во
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да се даде позитивен feetback ако сте задоволни со нашите производи, ви благодарам многу!
Ако не сте задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас, наместо на giing неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

За производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
Octeyam
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слични предлози