.

.

20X&10Х+30X Тројка Зголемувачот Jeweler Накит Око Loupe

20X&10Х+30X Тројка Зголемувачот Jeweler Накит Око Loupe

DEN 214.00
DEN 229.44
-7 %

Износ
Во продавницата.


Направен од висок квалитет на оптичко стакло и во хром позлатен грб Многу погодно да изврши увид мали предмети како накит, за поштенски марки, монети и да се види Преносни и лесно да се носат Доаѓаат со 2 око loupes : 20 X&10 X loupe(20 X 12mm леќа & 10 X 18mm леќа); 30 X loupe(21mm леќа) Секој со пластични заштитни случај
20 X&10 X Jeweler е loupe *1 30 X Jeweler е loupe *1 Во трговијата на мало пакет
Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-30(или повеќе) дена зависи од вашата земја . Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.Ви благодариме. Ако имате добиете предмети .PLS Заврши цел.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.

За производот

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
D0666-А+D0665
Големина:
as shown
Зголемување:
30X,20X,10X

Слични предлози