.

.

Преносни Neodymium Постојано Магнетно Lifter/NdFeB Кревање Магнет за Кревање Челик Оценет 50Kg

Преносни Neodymium Постојано Магнетно Lifter/NdFeB Кревање Магнет за Кревање Челик Оценет 50Kg

DEN 2964.00
DEN 3120.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Преносни 50 Kg Постојано Магнетно Lifter/Nd Fe B Кревање Магнет за Кревање Челик
Најсоодветен за извлекувајќи челик за транспорт .

За производот

Бренд Име:
LISHUAI
Композитни:
NdFeB Магнет
Број На Модел На:
YL-A
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Номинална Капацитет:
50kg
Макс се повлече сила:
200kg
Употреба:
Кревање метален лист
Н W:
2.0 kg
база:
140*100MM
Висина:
190mm

Слични предлози