.

.

4D Подарок Одбор Трик Подарок Од Празна Рамка Магија Трикови Волшебник се Појавува Magie Фаза додатоци Трик Комедија Илузија

4D Подарок Одбор Трик Подарок Од Празна Рамка Магија Трикови Волшебник се Појавува Magie Фаза додатоци Трик Комедија Илузија

DEN 2180.00
DEN 2505.12
-13 %

Износ
Во продавницата.

D Подарок Одбор Трик
Демо :
Ефект :
Волшебник покажува рамка. Постојат подарок кутија на слика..волшебник прикажува на двете страни од рамката.потоа стои на маса. Тој покажува дека неговата двете раце се празни и носи својата рака во предниот дел на подарок кутија слика, тогаш.. Тој се враќа вистинскиот подарок (секој мал подарок,на пример,телефон,шпил од картички,накит кутија,да се види..) од тенки одбор. Не постои ништо лево на табла. Двете страни на одборот може да се прикажува пред и по перформанси за да се прикаже нема ништо скриено. Многу практични трик, одговара за било каков вид на магија.
- Не е комплицирана подготовки се потребни.
- Нема Асистент е потребно.
- Двете страни на одборот може да се прикажува пред и по перформанси.
- Двете страни на вашите раце може да биде прикажано токму пред подарок изглед.
- Користење на лесни материјали; Лесно да се носат.
На големина на рамка : 33cm x 24cm

За производот

Материјал:
Дрво
Тип:
Различни Проп
Возраст Опсег:
Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
IN
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Лесно Да Се Направи,Професионални,Магионичари,Фаза
Предупредување:
види discription
Големина:
One Size
Големината На Рамката:
33cm x 24cm

Слични предлози