.

.

Врвен Квалитет 10PCS/многу маслинесто зелена 30мм кристал фацетирани топки (Слободен прстени) стакло Искра лустерот приврзоци/Кристал светилка Делови

Врвен Квалитет 10PCS/многу маслинесто зелена 30мм кристал фацетирани топки (Слободен прстени) стакло Искра лустерот приврзоци/Кристал

DEN 1249.00
DEN 1315.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Врвен Квалитет 10 PCS/многу маслинесто зелена 30мм кристал фацетирани топки (Слободен прстени) стакло Искра лустерот приврзоци/Кристал светилка Делови
КАРАКТЕРИСТИКИ Состојба : 100% нов и висок квалитет на боја : маслинесто зелена големина : 30мм квалитет : горниот материјал : стакло, кристал quantuty : 10pcs
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
ФОТО ШОУ
ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... б.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. в.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. г.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. PEYMENT a.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. б.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. в.Зачувам е многу безбеден и удобен. ПОВРАТНИ информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. а.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу
б.Ако не сте задоволни со стоката, pls контактирајте со нас пред да ја напушти позитивни повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
V-108
Висина:
33mm
Бренд Име:
TZ
Ширина:
30mm
Дијаметар:
30мм
Должина:
30mm
Тип На Објект:
лустерот кристал приврзоци
Обликот:
Кристал Топки Фацетирани
Употреба:
Свадба декорација, Лустерот кристал замена, DIY рачно изработени Acce
Type2:
кристал Suncatcher/Fengshui
Материјал:
Кристално
Количина:
10pcs`
боја:
маслинесто зелена

Слични предлози