.

.

Бесплатен Превозот 10pcs/многу јоргованот Боја 20*80mm Кристал RainDrop Лустерот Pendant Делови за Осветлување Декорација Приврзоци

Бесплатен Превозот 10pcs/многу јоргованот Боја 20*80mm Кристал RainDrop Лустерот Pendant Делови за Осветлување Декорација Приврзоци

DEN 687.00
DEN 763.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


Име : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоци
облик : водена капка Призмата pendant
големина : 20*80mm бои : јоргованот
Употреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се отстранува .

За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
20mm
Дијаметар:
20mm
Должина:
80mm
Број На Модел На:
HBL
Висина:
80mm
is_customized:
YES
Големина:
20*80mm
боја:
ЈОРГОВАНОТ
Име:
кристал raindrop pendant

Слични предлози