.

.

100 парчиња 38mm кристално Јасно капки за лустери Таванот Светилка Кристал Pendant

100 парчиња 38mm кристално Јасно капки за лустери Таванот Светилка Кристал Pendant

DEN 2218.00
DEN 2520.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


100 парчиња 38mm кристално Јасно капки
за лустери Таванот Светилка Кристал Pendant
Производ Describtion
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Име : Кристал Осветлување Дел -Wanxin Материјал : k9 Кристал Големина : 38 mm Боја : Јасно Количина : 100 Pieces Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers Други Големина : 38mm 50mm ,63mm.
Друга Боја : Јасно, AB . Топаз, Зелена , Шампањ , Коњак , црна
Темно Сина , Aquamrine , Црвена , Јоргованот , Розова , Виолетова N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена
2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената. Овие трошоци се за купувачот одговорност.
Повеќе
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Производ Describtion
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Други бои
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Производ Describtion
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
20mm
Дијаметар:
20mm
Должина:
38mm
Бренд Име:
HBL
Висина:
38mm
Број На Модел На:
38mm
Име:
кристал фацетирани бадемово форма
боја:
Јасно
Големина:
38mm
Мин. цел:
100pieces
Употреба:
осветлување оркестарот
кристал лустерот делови:
кристал приврзоци за лустери
стакло и кристали за лустери:
Лустерот Кристално
Нето тежина:
9.1 грам/парчиња
други големина:
50mm .63mm .76mm

Слични предлози