.

.

100 парчиња 38mm Мешавина Боја испратите откуп кристал капки за лустери Таванот Светилка Кристал Pendant

100 парчиња 38mm Мешавина Боја испратите откуп кристал капки за лустери Таванот Светилка Кристал Pendant

DEN 2214.00
DEN 2952.00
-25 %

Износ
Во продавницата.


100 парчиња 38mm Мешавина Боја испратите откуп кристално
капки за лустери Таванот Светилка Кристал Pendant
Производ Describtion
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Име : Кристал Осветлување Дел -Wanxin Материјал : k9 Кристал Големина : 38 mm Боја : Микс Боја , sedn од страна на случаен избор (ако сте треба specia боја ,ве молиме контактирајте со продавачот ) Techinc : Плоча Количина : 60 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers Други Големина : 38mm 50mm ,63mm.
Друга Боја : Јасно, AB . Топаз, Зелена , Шампањ , Коњак , црна
Темно Сина , Aquamrine , Црвена , Јоргованот , Розова , Виолетова N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена
2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената. Овие трошоци се за купувачот одговорност.
Повеќе
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Производ Describtion
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
20mm
Дијаметар:
20mm
Должина:
38mm
Бренд Име:
HBL
Висина:
38mm
Број На Модел На:
38mm
Име:
кристал фацетирани бадемово форма
боја:
Микс Боја испрати по случаен избор
Големина:
38mm
Мин. цел:
100pieces
Употреба:
осветлување оркестарот
кристал лустерот делови:
кристал приврзоци за лустери
стакло и кристали за лустери:
Лустерот Кристално
Нето тежина:
9.1 грам/парчиња
други големина:
50mm .63mm .76mm

Слични предлози