.

.

Мотоцикл Делови Кочница Лост Господар Цилиндар Пред Право За Хонда CB400 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 Hornet 250 CB600 VFR400

Мотоцикл Делови Кочница Лост Господар Цилиндар Пред Право За Хонда CB400 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 Hornet 250 CB600 VFR400

DEN 384.00
DEN 427.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Примена : ХОНДА CB400 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 Hornet 250 CB600 VFR400 Количина : 1 пар Состојба : 100% Сосема Нов Квалитет : Ниво Материјал : Алуминиум легура Позиција : Пред ( десно) Точка Карактеристики : Висока Температура Отпорни на Безбедноста : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .

За производот

Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
CB400 Не се прилагоди Завртка Кочница Рачката
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови

Слични предлози