.

.

Мотоцикл Пред Право прилагодливи Кочница Лост Господар Цилиндар За Јамаха XJR400 XJR 400

Мотоцикл Пред Право прилагодливи Кочница Лост Господар Цилиндар За Јамаха XJR400 XJR 400

DEN 406.00
DEN 427.20
-5 %

Износ
Во продавницата.

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Објектот Карактеристики : Висока Температура Отпорни на Безбедноста : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста Количина : 1 пар Состојба : 100% Сосема Нов Квалитет : Ниво Материјал : Алуминиум легура Апликација за : ЈАМАХА XJR400 Позиција : Пред ( десно )
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

За производот

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
AHL
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
XJR400 прилагодливи Завртка Кочница Рачката
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови

Слични предлози