.

.

Мотоцикл Кочница Спојки Handlebar Држела Одговара За Хонда Сенка 1100 1997-2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 сите модели

Мотоцикл Кочница Спојки Handlebar Држела Одговара За Хонда Сенка 1100 1997-2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 сите

DEN 919.00
DEN 1056.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор. Телефон мора да се for international express превозот.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1. бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4. ние ги испратите преку различни воздух mail. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Вашиот не добиете објектот
3.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. за превозот безбедно.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации. Инструкции : Не се Вклучени Професионални Инсталирате се Препорачува Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Боја : исто како што сликите покажуваат Количина : 1 Пар (Лево и Право) Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% нови брендирани
Fitment :
1988-2010 Хонда Сенка 600 (сите модели)
1998-2012 Хонда Сенка 750 (сите модели)
1997-2010 Хонда Сенка 1100 (сите модели)
1994-2003 Хонда Магна 750 (сите модели)
1991-2008 Хонда CB750 Nighthawk
1987-2007 Хонда CBR600 Ф1/F2/F3/F4/F4i (Ќе не одговара 600 RR)
1993-1999 Хонда CBR900 RR
2003-2010 Хонда VTX1300 (сите модели)
2010-2013 Хонда VT1300
1995-1996 Хонда VT1100 C2/ACE (но не VT1100 C 1995-1996)
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.

За производот

Материјал Тип:
Висок квалитет на алуминиум
Година:
1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Тежина:
1.0kg
Објектот Висина:
000cm
Име На Модел:
FR05
Објектот Ширина:
000cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
000cm
Специјални Функции:
мотоцикл Кочница Спојки Handlebar Држела
Објектот Должина:
000cm
ОДГОВАРА ЗА:
За Хонда Сенка 1100 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004-2010

Слични предлози