.

.

Мотоцикл Кочница Спојки Handlebar Лост Одговара За Suzuki GSXR1000 2001 2002 2003 2004 К3 К1 К2 K4 TL1000S 1997 1998 1999 2000 2001

Мотоцикл Кочница Спојки Handlebar Лост Одговара За Suzuki GSXR1000 2001 2002 2003 2004 К3 К1 К2 K4 TL1000S 1997 1998 1999 2000

DEN 919.00
DEN 1056.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Инструкции : Не се Вклучени Професионални Инсталирате се Препорачува Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Боја : исто како што сликите покажуваат Количина : 1 Пар (Лево и Право) Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% нови брендирани
Fitment :
Suzuki GSXR600 1997-2003
GSXR750 1996-2003
GSXR1000 2001-2004
TL1000 S 1997-2001
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
Висок Квалитет на Алуминиум Handlebar Држела Лесна инсталација! Кочница лост инсталира со користење на вашите постоечки стожерот, на месинг sleave едноставно слајдови надвор. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
Превозот време не е загарантирана.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.

За производот

Материјал Тип:
Висок квалитет на алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Година:
2001 2002 2003 2004
Објектот Тежина:
1.0kg
Објектот Висина:
000cm
Име На Модел:
FR049
Објектот Ширина:
000cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
000cm
Специјални Функции:
мотоцикл Кочница Спојки Handlebar Држела
Објектот Должина:
000cm
Motobike Направи:
Suzuki
ОДГОВАРА ЗА:
GSXR1000 2001 2002 2003 2004 К3 К1 К2 K4
Модел:
TL1000S 1997 1998 1999 2000 2001 TL1000 S

Слични предлози