.

.

SFU3205 - 1500mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

SFU3205 - 1500mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

DEN 6338.00
DEN 6672.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

пакетот вклучува :
1pc SFU3205-1500mm ballscrew со топката орев, според BK25/BF25 крајот машински.
1set BK25/BF25 Поддршка
1pc 20*14mm Спојка (понесе големина може да се менува за други големина,ако треба,ве молиме оставете порака за место цел)
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме Внимание 1500 mm е севкупната должина (вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

За производот

Водич Должина:
1500mm
Водич Ширина или Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
SFU3205
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
32-милиметри
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Слични предлози