.

.

5pcs/многу бесплатен превозот креативни Црвено вино шише форма крпа торта мајка ден подарок бања лице рака меки влошки microfber 35*75см

5pcs/многу бесплатен превозот креативни Црвено вино шише форма крпа торта мајка ден подарок бања лице рака меки влошки microfber

DEN 1318.00
DEN 1387.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


бои : како се покаже слика
функција : црвено вино шише форма
материјал : микрофибер материјал
големина
35*75см
пакет : 5pcs крпи
ве молам оставете ме на порака за бои! секој еден е opp пакет !

За производот

Техника:
Ткаени
Апсорпција:
5s-10-ти
Обликот:
Ролна
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
се соочуваат со крпа
Стил:
Обична
Материјал:
100% Памук
Функција:
Брз-Сува
Шема:
подарок
Употреба:
подарок
Возрасна Група:
Возрасни лица

Слични предлози