.

.

20 Групи/многу Setted добро, #UCO-23 Високо квалитетни Led Леќа, 60 Степен, Носителот Големина: 24.5X8.5mm+Леќа Дијаметар: 23mm, Мелење Површина

20 Групи/многу Setted добро, UCO-23 Високо квалитетни Led Леќа, 60 Степен, Носителот Големина: 24.5X8.5mm+Леќа Дијаметар: 23mm,

DEN 288.00

Износ
Во продавницата.


Плаќање :
1. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Забелешка : љубезно коментирајте да ни Црна или Бела боја сакате, кога местото цел. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД. ако не било requirment ќе испрати боја по случаен избор. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.5 mm
Леќа Дијаметар : 23mm
Transmittance : 93.%
Материјали : ПММА
Боја : Црна школка + Брусење леќи
Бела школка + Брусење леќи
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
Услуги на клиентите :
1.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.5 mm
Носителот Висина : 8.
Функција :
Led леќа сет
Температура : -30 на +95 степен
Површина : Мелење
Диплома : 60
Со носителот : 24. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.

За производот

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Број На Модел На:
#UCO-23
Структура:
Plano-конвексни
Материјал:
Пластични
Дијаметар:
23mm
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози