.

.

2 ПАРЧИЊА 60mm Кол Оптичко Стакло Фокусна Должина 700 мм Doublet Оптика Конвексни Објектив За DIY Astronomic Телескоп Цел Guidscope

2 ПАРЧИЊА 60mm Кол Оптичко Стакло Фокусна Должина 700 мм Doublet Оптика Конвексни Објектив За DIY Astronomic Телескоп Цел Guidscope

DEN 1583.04

Износ
Во продавницата.


Ние се грижиме за нашите редовни клиенти, а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас.
Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Секој проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас на прво место.

За производот

боја:
Јасно
Дијаметар:
60mm
Фокусна Должина:
700 мм
Употреба:
Оптички
Бренд Име:
SRATE
Структура:
Двојно Искривено
Број На Модел На:
Doublet Двојно Искривено Стаклена Леќа
Материјал:
Стакло
Обликот:
Doublet Двојно Искривено Леќа
Фокусна Должина:
700 мм

Слични предлози