.

.

#NHJ-25 Високо квалитетни Led Леќа, 20X120 степен, Леќа, Големина: 25X23X10.69mm, Погоден за: 3030, 3535, Чиста површина, ПММА

NHJ-25 Високо квалитетни Led Леќа, 20X120 степен, Леќа, Големина: 25X23X10.69mm, Погоден за: 3030, 3535, Чиста површина, ПММА

DEN 1901.00
DEN 2160.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
Led леќа
Температура : -30 на +95 степен
Чиста Површина
Агол : 20 X120 сте
Леќа дијаметар : 25mm
Висина : 10.69 mm
Прозрачна Dlux 93.%
Материјали : ПММА
Транспарентен боја
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Услуги на клиентите :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
3. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.
1. EMS 6-12 дена пристигна;
2. UPS-от, DHL, TNT 4-8 дена пристигна;
3. Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Mai 10-16 денови пристигнаа, некогаш е потребно повеќе време, Претпазливо избор!
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

За производот

Употреба:
Оптички
Број На Модел На:
#NHJ-25
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Структура:
Plano-конвексни
Материјал:
Пластични
Дијаметар:
25mm
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози