.

.

3D Дигитален принт Маскирна Leggings Жените Еластична Панталони Панталони Ropa Mujer

3D Дигитален принт Маскирна Leggings Жените Еластична Панталони Панталони Ropa Mujer

DEN 623.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Број На Модел На:
37997280115-37902783509
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Геометриски

Слични предлози