.

.

Моден Мрежа Шупливи Надвор Водат Leggings Женска Секси Завој Тенок Дами Панталони Панталони

Моден Мрежа Шупливи Надвор Водат Leggings Женска Секси Завој Тенок Дами Панталони Панталони

DEN 177.00
DEN 221.28
-20 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница! Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^ Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^ Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде помош во времето. ако не сте го доби објект во рамките на нашите превозникот време или unsatisfy нашите предмети, на стр ls не се отвори спорот толку брзо, контактирајте со нас во времето, ние ќе ви ги даде нашата најдобра услуга. Ние негува секој клиенти во нашата продавница. Имаат добар шопинг време во нашата продавница!
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Црна
Материјал : Акрилик
Повод : Случајни/Партија/Клуб
Големина Должина Половината Хип
Free Size 90cm/35.4 54cm-90cm/21.3-35.4 68cm-98cm/26.8-38.6
Големина се референтни само. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење.
Пакет содржи : 1 x Жените Leggings

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Акрилик
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
моден leggings
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Слични предлози