.

.

Моден Жените Бела Зелена Шарени Печати Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Партија Панталони Секојдневен Панталони Пад На Превозот

Моден Жените Бела Зелена Шарени Печати Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Партија Панталони Секојдневен Панталони

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Триесет и осум милијарди четириесет и два милиони четири сто седумдесет и седум илјади и четири стотини и три
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати

Слични предлози