.

.

Моден Жените Сина, Црна Галаксија Печати Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Партија Панталони Секојдневен Панталони Пад На Превозот

Моден Жените Сина, Црна Галаксија Печати Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Партија Панталони Секојдневен Панталони

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
38034830828

Слични предлози