.

.

Led лента Акрилик Ѕид Светилки luminaria+ led лента огледало светлото во Спалната соба по Скалите влезот ѕид sconce затворен Ѕид Светлина Lamparas

Led лента Акрилик Ѕид Светилки luminaria+ led лента огледало светлото во Спалната соба по Скалите влезот ѕид sconce затворен

DEN 4013.00
DEN 4224.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор ќе се реши проблемот што е можно поскоро. Ве молиме да се регистрирате редоследот на стоката, ако најдете било каква штета на пакетот.
2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.
Превозот начин
Дестинации
Превозот време
САД , Канада. И побара превозници потврди инциденти, тогаш ве молиме да ни ги испратите фотографиите на оштетените пратката, ние ќе ви одговори наскоро дали ви испраќаме замена или рефундирање за вас
4)Ако производот е неисправен/оштетен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од приемот.превозот/време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .
3)да врши Увид на сите наредби веднаш по пристигнувањето.
[xlmodel]-[производи]-[4101] Погоди ви се допаѓа.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 7 работни дена.

За производот

Абажур Боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
regron
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Врежани
Карактеристики:
led luminaria
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
3 Години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,EMC,УЛ
Осветлување Област:
3-метри 5square
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
acryl
Боја На Каросеријата:
Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
beiqi90/160

Слични предлози