.

.

Бела Долга Рака Ѕид Светилка Гроздобер Lumiled Wandlamp Ретро Лофт Индустриски Ѕид Светлина Тела Sconce Arandela Lampara Споредено

Бела Долга Рака Ѕид Светилка Гроздобер Lumiled Wandlamp Ретро Лофт Индустриски Ѕид Светлина Тела Sconce Arandela Lampara Споредено

DEN 1815.00
DEN 2186.88
-17 %

Износ
Во продавницата.

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Испорака
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Враќање
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Гаранција
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба/Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1kg
Постојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

За производот

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,VDE,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Примена:
Трпезарија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Број На Модел На:
Q104
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Карактеристики:
LED
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Слични предлози