.

.

IWHD Селски Ретро водовод Ѕид Светлината LED Wandlampen Гроздобер Ѕид Светилка Lumiled Лофт Индустриски Ѕид Sconce Apliques Споредено

IWHD Селски Ретро водовод Ѕид Светлината LED Wandlampen Гроздобер Ѕид Светилка Lumiled Лофт Индустриски Ѕид Sconce Apliques Споредено

DEN 2213.00
DEN 2666.88
-17 %

Износ
Во продавницата.

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Испорака
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Враќање
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 1kg Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

За производот

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,EMC,PSE,VDE,CCC
Број На Модел На:
W8
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
кафеава,црна
Карактеристики:
Лофт Стил
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Боја На Каросеријата:
Сребро.

Слични предлози