.

.

Новиот Американски Ретро Руралните Мермер Железо Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Студија H 64cm Ac 80-265v 2095

Новиот Американски Ретро Руралните Мермер Железо Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Студија H 64cm Ac 80-265v

DEN 16163.00
DEN 20203.20
-20 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[37713]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис
Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
ви r парцела успешно.
2. Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет
Производи,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга
Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред испорака.
Новиот Американски Ретро Руралните Мермер Железо Led E27 Табела Ламба За Дневна Соба и Спалната соба Студија H 64cm Ac 80-265v 2095
материјал : железо, ткаенина, мермер
големина на : W 35cm H 64cm
wattage : led e27*1(не се вклучуваат)
напон : AC 80-265v
пакување : дебела foma+безбедно картонска кутија
примена : дневна соба, бар, спална соба, учење и сл
Answer : ___________________________ NOTE : откако ќе добиете светилка, ако има било каков проблем, pls јавете ни се на прво место. ние ќе ги реши сите проблеми за вас.
ако е потребно, може да бидете resending за слободни.
но pls не го отвори спорот без контакт, инаку не можеме да обезбеди по-serveice. ви благодариме.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[38937] ПО УСЛУГА

За производот

Бренд Име:
CAIJ
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
31-40W
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Ткаенини
Материјал:
Мермер
Боја На Каросеријата:
Бела
Техника:
обложено
Примена:
Кревет Во Соба
рамка боја:
Злато
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
2095
Напон:
110V,220V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,CQC,ГШ,RoHS,УЛ
Тело Материјал:
Железо,Текстил
Тип На Објект:
Табела Светилки
боја:
Злато
Материјал:
мермер, платно, метал
Примена:
спална соба, дневна соба, бар
Напон:
AC 80-265V
сијалица:
E27
Функција:
пост-модерен, едноставен, мода, америка земја

Слични предлози