.

.

Кинески Стил USB Полнење Птица LED Ноќ Светлина Табела Светилки Безжична Ѕид Светлина Sconce Интелигентни Сензор за Движење Luminaria

Кинески Стил USB Полнење Птица LED Ноќ Светлина Табела Светилки Безжична Ѕид Светлина Sconce Интелигентни Сензор за Движење Luminaria

DEN 2537.00
DEN 3786.24
-33 %

Износ
Во продавницата.


Кинески Стил Птица LED Ноќ Светлина Табела Светилки Ѕид Светлина Интелигентни Светло Сензор за Движење Ноќ Светлата USB Полнење Светилка Производ Параметри : Номинална Напон : 5 V 1А уреди со покажувач на Растојание : 4 Метри, уреди со покажувач на Аголот : 110° Сјај Одложување Време : 20 Secons Големина : 300x180x180mm Wattage : 0.5 W капацитетот на Батеријата : 50m Ah светла Боја : 3200 K Топла Жолта Материјал : Природно дрво+ABS+Силикони Напојување : Rechargable Battery Карактеристики на Производот : 1. 100% Око за заштита 2. Три затемнување ниво 3. Симпатична дизајн, убав подарок за децата,на девојка. Совети : 1.Во темнината, индукција растојание е во рок од 4 метри. Светлината ќе исклучете 20 секунди подоцна откако луѓето ја напуштат. 2.За јајцето : 1 туп : Ниско-светлината ниво 2-ри пат : Висок-ligth ниво 3 туп : Затвори светлина Пакување Листа : 2x Bird 1x Egg 2x Wall Стап 1x USB Кабел Стебло

За производот

Тип На Објект:
Табела Светилки
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Заврши:
Дрво
Сенка Тип:
Shadeless
рамка боја:
Жолта
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво,ABS
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
GZMJ
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Wattage:
0-5W
База Тип:
Оптоварување
Материјал:
Дрво
Техника:
Врежани
Приклучок Тип:
Никој
Број На Модел На:
TLL-440
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
ABS,Дрво
сертификација:
CCC,EMC,ССА,CE,RoHS
Напон:
90-260V
Големина:
300x180x180mm
feature1:
кристал табела светилки за дневна соба студија
feature2:
lampe де chevet де стенд-инг на комора animaux
Feature3:
хималаите солт светилка ноќ светлина
Feature4:
табела светилка за спалната соба дневна соба деца
feature5:
обоено стакло Табела Светилки

Слични предлози