.

.

3D Led Табела Светилка за на доградба на Акрилни Ноќ Светлата USB Пластична База 7Colors Светлина Менување на Одмор Подарок Креативни Табела Оркестарот

3D Led Табела Светилка за на доградба на Акрилни Ноќ Светлата USB Пластична База 7Colors Светлина Менување на Одмор Подарок Креативни

DEN 665.00
DEN 911.52
-27 %

Износ
Во продавницата.


3 D Илузија Led Ноќ Светлина 7 Бои Менување на Обликот USB Табела LED Светилка Биро Ноќ Светлина Новина Подарок за Божиќ
LED Светилка Предности : • Креативно дизајнирани светилки за подароци на децата • Со различен дизајн • Појави да биде 3 D дизајни • Само 4mm дебели • Многу детални фини линии создаваат илузии • Светлечки Led диоди во текот на ноќта • Светлината поминува низ акрилик стакло • Со еколошки акрилни • Акрилик стакло никогаш не се топло – безбедно на допир • Променливи врвот парчиња • Смирувачки ноќно светло • Оригинални и креативни парче на уметноста • Пластична база
Боја : црвено—зелено—сина—жолта—цијан—виолетова—белаавто светкави
Лесен-за-Користење,Лесен за Носење!
Како да се Користи?
Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;
Чекор 2 : Touch & притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;
Touch & притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како црвено—зелено—сина—жолта—цијан—виолетова—белаавто светкави бои циклус на владата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број и поштенски код кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
4. и ќе се обидеме потрудиме да го реши прашањето
. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Aliexpress прифати Зачувам/ Трансфер/ Пари Грам/ Western Union !
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Совршен за :
Канцеларија/Хотел/дневната Соба/Спалната соба/Кафе бар/бар/КТВ /Подарок и така натаму
Пакет Содржина :
1 x 7 Colorful 3 D LED Ноќ Светилка (1 Полнење преку USB кабел, 1 Пластична база, 1 Акрилик Стакло)
1 x упатство
1.

За производот

Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Timelike
Обликот:
Слика
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,CCC
Број На Модел На:
L2230
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Енергија:
Допир
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Тип:
ноќ светлина
боја:
7 боја променливи
Број На Модел На:
Дома декорација светилка
тип 1:
LED Биро Ноќ Светлина
производител:
Кина(Копно)
is_customized:
yes
Употреба:
За дома декор,бизнис подарок
тип 3:
Празникот ноќ светлина
Батеријата:
3*АА батерии
користат за:
Дома декорација

Слични предлози