.

.

Espow 10 IR LED Инфраред сензор за Движење светлина Детектор на Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина Светилка L802 батеријата напојува светилка

Espow 10 IR LED Инфраред сензор за Движење светлина Детектор на Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина Светилка L802 батеријата

DEN 264.00
DEN 383.52
-31 %

Износ
Во продавницата.

или, можете да изберете да имате замена. Ако одберете no песна превозот метод, тоа не ќе имаат следење на број, pls да бидат трпеливи и да чекаат за 60 дена, ние искрено се надевам дека ќе пристигнат наскоро. Е производ исто како и фотографии? A : Да, сите фотографии се реални.Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days. - Не се стави 2 ESPOW E802 движење се активира LED ноќ светлата премногу блиску. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
П1 : Дали сте производител? Дали ви се прифати прилагодено нарачки? A : Да, ние сме производител., Plesase контактирајте не веднаш за помош.Но, не можеме да guarentee ОБВИНЕНИЈАТА. Топла Бренд ESPOW 10 IR LED Инфрацрвениот Детектор на Движење Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина Светилка L802 бесплатен превозот Фабрика Директни whole Sales Користење на пасивен инфраред (ПИР) технологија, за да смисла човечкото движење (во рамките 3m) со прифаќање на телото сончева топлина, ESPOW Безжичен Сензор за Движење на Светлината се врти on или off врз основа на вработување и амбиентална светлина ниво. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.2 во (L x W) - Материјал : Алуминиумски + ABS - мала тежина : 114g / 4. Спецификации : - Осетливост > 3 метар Далечина - Сензор Опсег : 120 степени - LED Количина : 10 LED - светла боја : Чиста Бела LED живот : 50. Можете да ја прогласи пониска вредност? A : Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање. Тоа исто така зависи од количината и дали треба мувла одлуки. Ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.Тоа е идеален за плакарот, кабинет, под контра, провизии, подрум, спална соба, бебе соба, гаража, stairwell, врати, фиока, итн. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Дали сте одговорни за сите даночни кога царинење? О : за Жал, ние не сме responsoble за било даноци во купувачот земја
1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе имајте на ум тоа како"ПОДАРОК", со ниска вредност.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Напомена : Hoildays и викендите не се вклучени во работните денови 1.

За производот

боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Енергија:
Движење
сертификација:
CE,PSE,RoHS
Број На Модел На:
L802
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
ААА
Е Батерии Вклучени:
No
Обликот:
DIY
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Бренд Име:
ESPOW
Тип:
ноќ светлина
боја на светлина:
Бела, Топло Бела
Супер чувствителност Растојание:
3m
Led количина:
10 LED
.LED живот:
До 80,000 часа
Извор На Енергија:
4 x AAA батерии (не се вклучени)
Светлината-емитирачки доцнењето:
15 секунди
моќност:
3W
Големина:
190 x 30 x 16 mm (LxWxH)
LED светла боја:
бела
Сертификат:
CE, ROSH, PSE

Слични предлози